МІКРОКЛІМАТ
Газобетон є штучним каменем з рівномірно розподіленими порами - комірками. Завдяки пористій структурі, чудово утримує тепло всередині приміщення, полегшуючи його обігрів, при цьому теплоізоляційні властивості стін з пористого бетону в 3 - 5 разів вище, ніж у цегли і в 8 разів вище, ніж у важкого бетону при однакових температурних умовах.

 ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА
Пористий бетон відноситься до пожежобезпечних матеріалів: він не горить, не виділяє токсичних компонентів, перешкоджає поширенню вогню під час пожежі. Будинки, побудовані з пористого бетону, не згорають, їх конструкції залишаються в незмінному вигляді і для усунення наслідків пожежі потрібно лише оновлення внутрішньої обробки. Будівельні елементи з пористого бетону відповідають всім класам по вогнестійкості.

ЛЕГКА ОБРОБКА
Пористий бетон володіє легкістю і оброблюваністю, властивими дереву. Він пиляється, свердлиться, стругається і фрезерується будь-яким ріжучим інструментом. У ньому легко можна влаштовувати різні кріплення і виконувати проводку. Реалізовувати найскладніші архітектурні рішення - арки, колони, каміни та ін.

 

ЕКОЛОГІЯ
Пористий бетон виготовляють з вапна, цементу, піску і води. Це - традиційні сировинні матеріали, які не містять шкідливих домішок. При твердінні бетону в автоклаві, в середовищі насиченої пари при температурі 175-1850 С, так що органічні домішки, які навіть випадково потрапили, вигорають і випаровуються. Саме тому укладені в будівлі вироби з пористого бетону, не є носіями шкідливих компонентів і не виділяють їх в період експлуатації під впливом вологи, температури та навколишнього середовища. 

ЛЕГКА ВАГА
Газобетон - легкий будівельний матеріал, об'ємна вага якого може варіюватися в діапазоні від 300 до 1200 кг / м3. Однак в даний час, з огляду на комплексні вимоги до сучасних будівельних матеріалів, перш за все по теплопровідності, оптимально випускати пористі бетони з мінімальною об'ємною вагою 300-500 кг / м3.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
З блоків AEROC можна побудувати теплу зовнішню стіну без використання додаткової теплоізоляції, що відповідає вимогам по енергоефективності будівель. Повітронепроникна, завдяки закритим порам стіна, значно скоротить витрату енергії на опалення.